Wniosek o dokumentację medyczną

Pobierz dokument

Po wypadku możesz uzyskać odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Powinieneś jednak przekazać pełną dokumentację medyczną. Możesz złożyć wniosek o wydanie dokumentacji w miejscu, w którym leczyłeś się po wypadku, np.: w szpitalu. Na tej podstawie otrzymasz wszelkie dokumenty potrzebne ubezpieczycielowi do określenia uszczerbku na zdrowiu. Pobranie wniosku ze strony LAWstream jest bezpłatne.

Wniosek o dokumentację medyczną - co musisz wiedzieć?

Co powinieneś wiedzieć o tym dokumencie?

Dzięki temu dokumentowi otrzymasz swoją dokumentację medyczną. We wniosku powinieneś wpisać wszystkie swoje dane. Konieczne będzie podanie nr PESEL oraz wpisać swój adres Powinieneś wpisać stwierdzone choroby i urazy. Informacje te znajdziesz w wypisie ze szpitala lub karcie ambulatoryjnej. Wniosek należy złożyć w placówce, w której leczyłeś się po wypadku.

Korzyści generatora

Wysoki standard — dokument przygotowany przez zespół prawników

Nieskomplikowanie — Dokument generujesz na podstawie kilku pytań

Łatwość w obsłudze — wszystko odbywa się przez internet

Bez żadnych kosztów – cena 0,00 zł

Co się dzieje po wypełnieniu wniosku?

Wniosek o dokumentację medyczną  - co się dzieje po złożeniu?

Artykuły na temat tego dokumentu

LawStream.pl Zgłoszenie szkody - najważniejsze informacje i porady

Zgłoszenie szkody - najważniejsze informacje i porady

Zgłoszenie szkody jest podstawowym krokiem do uzyskania odszkodowania. Samo w sobie nie sprawia większych problemów — poza szczególnymi sytuacjami. Często jednak później pojawiają się różnorodne problemy. Dlatego w takich sytuacjach warto wspomóc się poradą prawną.

LawStream.pl Wniosek o dokumentację medyczną. Co należy o nim wiedzieć?

Wniosek o dokumentację medyczną. Co należy o nim wiedzieć?

Po wypadku ubezpieczyciel potrzebuje dokumentów potwierdzających obrażenia. Może je wydać placówka, w której poszkodowany się leczył. Wcześniej jednak konieczny jest wniosek o dokumentację medyczną. Gdzie i kiedy należy go złożyć? Co powinno się w nim znajdować?

LawStream.pl Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia. Jak go złożyć?

Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia. Jak go złożyć?

Jeśli pomimo tego dane adresata będą niepoprawne, to komisariat prześle wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia do odpowiedniej jednostki. Może także nas poinformować o tym, gdzie należy wniosek złożyć.

LawStream.pl Wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie

Wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie

Każdy poszkodowany może złożyć wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie. W skutek poniesionego uszczerbku na zdrowiu, dochody, które uzyskałby poszkodowany znacznie się zmniejszą, powodując straty. Nie musi oznaczać to wypłaty niższego odszkodowania.