Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia

Dokument do pobrania

Każdy ubezpieczyciel podczas likwidacji szkody potrzebuje dokumentów, które jednocześnie są dowodami w sprawie. Dzięki temu zakład ubezpieczeń może przyjąć odpowiedzialność i wypłacić odszkodowanie we właściwej wysokości. Takie właśnie informacje zawiera notatka policyjna sporządzana zawsze na miejscu zdarzenia. Notatkę uzyskasz po złożeniu wniosku. Na jego podstawie policja wyda stosowne zaświadczenie na podstawie danych z notatki służbowej. U nas wygenerujesz właściwy wniosek o notatkę policyjną za darmo.

Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia - jak wygląda dokument?

Co powinieneś wiedzieć o tym dokumencie?

Jest to wniosek, który należy złożyć na właściwej komendzie lub posterunku. Jest to ta sama jednostka, z której przyjechał wezwany patrol. We wniosku musisz umieścić dane ze swojego dowodu rejestracyjnego i dowodu osobistego. Powinieneś także wskazać, iż jesteś poszkodowanym. Ważne są także informacje dotyczące wydarzenia — gdzie i kiedy doszło do kolizji. Tak szczegółowe dane są ważne, gdyż ułatwią odnalezienie właściwego dokumentu i sporządzenie szczegółowego zaświadczenia.

Korzyści generatora

Wysoki standard — Dokument stworzony przez zespół prawników

Łatwość — Pytania generatora są przejrzyste

Szybkość — Wypełnienie formularza to tylko kilka minut

Bez żadnych kosztów – cena 0,00 zł

Co się dzieje po wypełnieniu wniosku?

Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia

Artykuły na temat tego dokumentu

LawStream.pl Polacy wciąż uważają, że prawnik jest drogi. Łatwiej przez internet?

Polacy wciąż uważają, że prawnik jest drogi. Łatwiej przez internet?

Duża część Polaków uważa, że zgłoszenie szkody i pomoc prawnika przez Internet może być rozwiązaniem ich problemów z wypłatą odszkodowania. Coraz częściej usługi prawne przenoszone są do sieci i mają ułatwić konsumentom poruszanie się w tematyce prawa.

LawStream.pl Wniosek o dokumentację medyczną. Co należy o nim wiedzieć?

Wniosek o dokumentację medyczną. Co należy o nim wiedzieć?

Po wypadku ubezpieczyciel potrzebuje dokumentów potwierdzających obrażenia. Może je wydać placówka, w której poszkodowany się leczył. Wcześniej jednak konieczny jest wniosek o dokumentację medyczną. Gdzie i kiedy należy go złożyć? Co powinno się w nim znajdować?

LawStream.pl Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia. Jak go złożyć?

Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia. Jak go złożyć?

Jeśli pomimo tego dane adresata będą niepoprawne, to komisariat prześle wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia do odpowiedniej jednostki. Może także nas poinformować o tym, gdzie należy wniosek złożyć.

LawStream.pl Wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie

Wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie

Każdy poszkodowany może złożyć wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie. W skutek poniesionego uszczerbku na zdrowiu, dochody, które uzyskałby poszkodowany znacznie się zmniejszą, powodując straty. Nie musi oznaczać to wypłaty niższego odszkodowania.