Wniosek do zakładu pracy o zaświadczenie o utraconym dochodzie

Dokument do pobrania

Straty po wypadku to nie tylko zniszczony samochód czy poważny uraz. Po wypadku przebywasz także na zwolnieniu lekarskim i przez dłuższy czas jesteś nieobecny w pracy. To wiąże się ze stratami finansowymi. W takiej sytuacji możesz starać się o odszkodowanie za utracone dochody. By to było możliwe, warto złożyć wniosek o zaświadczenie o utraconym dochodzie. Pobierzesz go za darmo po wypełnieniu formularza na naszej stronie.

Wniosek do zakładu pracy o zaświadczenie o utraconym dochodzie

Co powinieneś wiedzieć o tym dokumencie?

Jest to dokument, na podstawie którego pracodawca wyda zaświadczenie o Twoich zarobkach. Nie jest on obowiązkowy, ale zdecydowanie pomaga w uzyskaniu właściwego dokumentu. A to dlatego, że jest w nim dokładnie opisane, jakich informacji potrzebuje poszkodowany i ubezpieczyciel. Gotowy wniosek powinieneś przekazać do działu kadr i płac w swoim zakładzie pracy.

Korzyści generatora

Przejrzystość — Otrzymujesz wniosek, w którym znajdują się wszystkie potrzebne dane

Szybkość — Odpowiedzi na pytania zajmują tylko kilka minut

Wygoda — Wszystko odbywa się przez internet

Bez żadnych kosztów – cena 0,00 zł

Co się dzieje po wypełnieniu wniosku?

Wniosek do zakładu pracy o zaświadczenie o utraconym dochodzie - co trzeba wiedzieć?

Artykuły na temat tego dokumentu

LawStream.pl Polacy wciąż uważają, że prawnik jest drogi. Łatwiej przez internet?

Polacy wciąż uważają, że prawnik jest drogi. Łatwiej przez internet?

Duża część Polaków uważa, że zgłoszenie szkody i pomoc prawnika przez Internet może być rozwiązaniem ich problemów z wypłatą odszkodowania. Coraz częściej usługi prawne przenoszone są do sieci i mają ułatwić konsumentom poruszanie się w tematyce prawa.

LawStream.pl Wniosek o dokumentację medyczną. Co należy o nim wiedzieć?

Wniosek o dokumentację medyczną. Co należy o nim wiedzieć?

Po wypadku ubezpieczyciel potrzebuje dokumentów potwierdzających obrażenia. Może je wydać placówka, w której poszkodowany się leczył. Wcześniej jednak konieczny jest wniosek o dokumentację medyczną. Gdzie i kiedy należy go złożyć? Co powinno się w nim znajdować?

LawStream.pl Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia. Jak go złożyć?

Wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia. Jak go złożyć?

Jeśli pomimo tego dane adresata będą niepoprawne, to komisariat prześle wniosek o notatkę policyjną ze zdarzenia do odpowiedniej jednostki. Może także nas poinformować o tym, gdzie należy wniosek złożyć.

LawStream.pl Wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie

Wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie

Każdy poszkodowany może złożyć wniosek do zakładu pracy o wydanie zaświadczenia o utraconym dochodzie. W skutek poniesionego uszczerbku na zdrowiu, dochody, które uzyskałby poszkodowany znacznie się zmniejszą, powodując straty. Nie musi oznaczać to wypłaty niższego odszkodowania.