Zgłoszenie szkody

Dokumenty do pobrania

Po wypadku możesz uzyskać odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Powinieneś jednak przekazać pełną dokumentację medyczną. Możesz złożyć wniosek o wydanie dokumentacji w miejscu, w którym leczyłeś się po wypadku, np.: w szpitalu. Na tej podstawie otrzymasz wszelkie dokumenty potrzebne ubezpieczycielowi do określenia uszczerbku na zdrowiu. Pobranie wniosku ze strony LAWstream jest bezpłatne.

Dowiedz się, jak wygląda zgłoszenie szkody

Co powinieneś wiedzieć o tym dokumencie?

Dzięki temu dokumentowi otrzymasz swoją dokumentację medyczną. We wniosku powinieneś wpisać wszystkie swoje dane. Konieczne będzie podanie nr PESEL oraz wpisać swój adres Powinieneś wpisać stwierdzone choroby i urazy. Informacje te znajdziesz w wypisie ze szpitala lub karcie ambulatoryjnej. Wniosek należy złożyć w placówce, w której leczyłeś się po wypadku.

Korzyści generatora

Większa szansa na wypłatę odszkodowania

Bez żadnych kosztów – cena 0,00 zł

Pełna obsługa online

Bez wychodzenia z domu

Dostępne dla każdego

Co zrobić ze zgłoszeniem szkody?

Zgłoszenie szkody - co się dzieje dalej

Artykuły na blogu o zgłoszeniu szkody

LawStream.pl Zgłoszenie szkody - najważniejsze informacje i porady

Zgłoszenie szkody - najważniejsze informacje i porady

Zgłoszenie szkody jest podstawowym krokiem do uzyskania odszkodowania. Samo w sobie nie sprawia większych problemów — poza szczególnymi sytuacjami. Często jednak później pojawiają się różnorodne problemy. Dlatego w takich sytuacjach warto wspomóc się poradą prawną.

LawStream.pl Zgłoszenie szkody Allianz Polska SA - Co poszkodowany musi wiedzieć?

Zgłoszenie szkody Allianz Polska SA - Co poszkodowany musi wiedzieć?

Jak wygląda zgłoszenie szkody w Allianz? Jakie dokumenty i w jaki sposób należy zgłosić? Poszkodowani zwykle mają sporo wątpliwości. Tymczasem obowiązuje tu jasno określona procedura. Oto garść porad, jak sobie z nią poradzić.

LawStream.pl Zgłoszenie szkody UNIQA - metody proponowane przez ubezpieczyciela

Zgłoszenie szkody UNIQA - metody proponowane przez ubezpieczyciela

Pierwszą metodą jest telefoniczne zgłoszenie szkody w Uniqa. Na stronie ubezpieczyciela umieszczono informację, iż codziennie (oprócz niedzieli) działa linia kontaktowa. Od poniedziałku do piątku kontakt jest możliwy w godzinach 8:00-19:00,

LawStream.pl Zgłoszenie szkody Generali SA Najważniejsze pytania i odpowiedzi

Zgłoszenie szkody Generali SA Najważniejsze pytania i odpowiedzi

Po wypadku konieczne jest zgłoszenie szkody w Generali. Tym samym powiadomimy ubezpieczyciela o szkodzie jak i sprecyzujemy nasze roszczenia. Są one zależne od zdarzenia jak i polisy z której występujemy o świadczenie.